TM

Forum o OTS

Ogłoszenie


#1 2009-05-29 17:36:23

Dj Tibias

http://img187.imageshack.us/img187/3824/3321jrs.gif

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 519
Punktów :   

Nowi pracomnicy CipSoftu!!

Jak można przeczytać na stronie CipSoftu, prace nad poprawą ich usług trwają cały czas. Dziś dołączyły nowe osoby zarówno do zespołu Community Management jak i Customer Suport. Wszelkie przesłuchania i testy były bardzo trudne, ponieważ do grona osób mogły dołączyć tylko silne jednostki. W końcu udało się wybrać dwóch nowych członków.

Pierwszym z nim jest Community Manager CM Ogrey. Zapewne większość z was chce się dowiedzieć o nim czegoś więcej, dlatego dwóch innych pracowników CipSoftu, Rejana i Mirade, postanowiło pokrótce przestawić sylwetkę nowego członka:

Rejana: ,,Jak dotąd, Ogrey wydawał się bardzo wyluzowanym mężczyzną. Często się uśmiecha, tak jak ja potrzebuje popołudniowej kawy i jestem pewna, że będzie świetnym CM. Uważam, że pasuje tam doskonale i jestem pewna, że nasi gracze polubią go tak samo, jak my”.

http://img16.imageshack.us/img16/1932/danielstylized.jpg



Mirade: ,,Ogrey ma bardzo wesołą i przyjazną osobowość. Ma motywację do pracy, jest kreatywny oraz posiada umysł zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Jestem pewna, że będzie dobrze nam się z nim pracowało oraz że pomoże nam w dalszym rozwoju naszej wspólnoty.

Wygląda na to, że to dobry wybór! CM Ogrey ma już przydzielone podstawowe zadania, lecz rozmowy nadal trwają, gdyż trzeba dokładnie ustalić, czym ma się zajmować.

Ponadto, nowy Customer Support dołączył do zespołu CipSoft. Jest to GM Aamaru. To kobieta pełna energii oraz bardzo doświadczona w rozwiązywaniu wszelkich problemów. CipSoft jest pewny, że szybko poradzi sobie z nowymi zadaniami.

Jak więc można zauważyć na pokładzie znajduje się obecnie trzech Community Manager oraz jeden dodatkowy Customer Support. To oznacza, że CipSoft będzie miał teraz więcej czasu i osób, aby kontaktować się ze wszystkimi graczami.

Życzymy powodzenia nowym pracownikom!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hellriders.pun.pl www.fuzjaot.pun.pl www.harab-serapel.pun.pl www.sp16.pun.pl www.etikrakow.pun.pl